Hakkımızda

GENÇ SIRDAŞ; 2016 yılında faaliyete giren şirketimiz poşet geri dönüşüm işi yapmaktadır. Ayıklama, toplama, yıkama ve presleme panellerinden geçen ürünümüz poşet hammaddesi olarak üretilmektedir. Üretilen ürünler granül şeklinde satışa sunulmaktadır. Gelişen pazar ihtiyaçları ile birlikte son teknoloji ile plastik ürünlerinin ayrıştırılması gibi işlemlerin yapılarak geri dönüşüm fabrikalarına sevkiyatları yapılmaktadır. 

Genç Sırdaş; yeni hedefler, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile bölgesinde önemli bir üretici olma yolunda ilerlemektedir.

Dillerin ve dinlerin buluştuğu şehir olan Mardin’den geçmişten gelen deneyim ve dinamizm Genç Sırdaş’ ın yeni dönemdeki sloganı olarak benimsenmiştir.

Vizyonumuz;

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz, yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak, Kalitenin tesadüf olmadığını, insana saygının işe saygı olduğu bilinci ile Türkiye'de, Dünya da ve müşteri tercihlerinde lider olmak.

Misyonumuz;

Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesi ile profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Temel Değerlerimiz;

Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, yarışmacı olma ve takım çalışması.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.